Наверх
Войти на сайт
Регистрация на сайте
Зарегистрироваться
На сайте недоступна
регистрация через Google

Татьяна, 42 - 24 мая 2020 23:37

Все
Отредактировано:24.05.20 23:39
Ось вже в травнi триває Covid -19, добре що зараз вже пом'якшена стадiя ..немає слiв, не розумiю для чого все це на нашi голови??? Це зайве вже на мiй погляд. Моi знайомi теж не в захватi ...нажаль не думаю що це приведе до кращього у майбутньому , але i багато гарних новин: доступне страхування i кредитування, створення робочих мiсць, нетак зараз багато будується для суспiльства кому 30+. Пiсля закiнчення унiверситету доводиться довгий перiод шукати розвиваючi курси по продовженню розвитку мого навчання за спецiальнiстю.
Цей час вмене триває з користю для саморозвитку, лiкування, прогулянкам на природi, викладданню украiнськоi мови . За допомогою iнформацii в журналi стаєш розвинутою, оптимiстичною , впевненiшою, з вiрою у майбутнє!!!! Вiрте в те ,що все буде добре i всi негаразди змиються теплим дощем.
Добавить комментарий Комментарии: 0
Сайт знакомств loveopen.ru - это уникальный шанс обрести новых друзей или любовь. Здесь вы можете просто приятно провести время, читая раздел юмор или просматривая и комментирую фотографии. Познакомиться здесь проще простого - зарегистрируйтесь и задавайте свои услогвия поиска. На сайте около 5 миллионов анкет, так что скорее всего каждый сможет найти себе здесь подходящую пару. Желаем удачи.

 Рейтинг@Mail.ru
  Rambler's Top100    
Мы используем файлы cookies для улучшения навигации пользователей и сбора сведений о посещаемости сайта. Работая с этим сайтом, вы даете согласие на использование cookies.